OSW Susmed

Ośrodek Sanatoryjno- Wypoczynkowy SUSMED
ul. Darłowska 12
76-156 Dąbki
 +48 94 314 80 31
www.susmed.com.pl

Ośrodek Sanatoryno- Wypoczynkowy Susmed położony jest: 150 m od morza z szeroką i piaszczystą plażą, 800 m od jeziora Bukowo z przystanią i wypożyczalnią sprzętu wodnego, 50 m od Kościoła, 100 m od poczty i centrum.
Ośrodek prowadzi działalność wczasowo-rehabilitacyjną od maja do października. Wpis do rejestru ośrodków OD/32/0005/11. 

Dysponujemy 390 miejscami noclegowymi w trzech dwupiętrowych budynkach A (LUX), B i C położonych w ogrodzonym, pełnym zieleni terenie o powierzchni 2,24 ha. Pokoje 1, 2, 3 i 4 (studio)-osobowe, każdy z przedpokojem, łazienką i balkonem. Pokoje dla osób niepełnosprawnych z dysfunkcją narządu ruchu. Wyposażenie pokoi: tapczany jednoosobowe/wersalki, radioodbiornik, TV-SAT, 

czajnik bezprzewodowy, leżak, wiatrochron,(możliwość wypożyczenia lodówki).
Na terenie ośrodka znajduje się: stołówka, klubokawiarnia, biblioteka, sale konferencyjne, bilard, tenis stołowy, siłownia, sauna, jacuzzi, boisko do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej i badmintona, kort tenisowy, kręgielnia i szachy plenerowe, grill i miejsce na ognisko, parking dozorowany. 

Dla dzieci: salka gimnastyczna z suchym basenem z piłeczkami, place zabaw i brodzik dla dzieci.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra rehabilitacyjna wykonuje zabiegi (wg. wskazań lekarza) w zakresie: fizykoterapii, kinezyterapii, hydroterapii , masażu klasycznego, inhalacji, opieka medyczna. 

Organizujemy ogniska z pieczeniem kiełbasek, dyskoteki i zabawy taneczne oraz inne imprezy proponowane przez instruktora do spraw kulturalno - oświatowych.

Możliwość skorzystania z pralek automatycznych, suszarki do grzybów i grilla. 

 

 

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

* Wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest obowiązkowe!


Imię i nazwisko*


Adres e-mail:*


Nr telefonu


Treść wiadomości:


Imię Małysza
(Pamiętaj o wielkiej literze)Wyrażam zgodę na przesłanie drogą elektroniczną
moich danych osobowych z tego formularza do właściciela obiektu noclegowego.Nie gromadzimy Twoich danych, które podałeś w formularzu. Zostaną one przesłane do właściciela obiektu noclegowego. Za treść wpisu i jego zgodność ze stanem faktycznym odpowiada osoba, która zgłosiła obiekt do bazy noclegowej. Redakcja serwisu uzdrowisko-dabki.info nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wykorzystywanie przez osoby trzecie treści reklamowych dodawanych przez właścicieli obiektów.