Centrum Medyczne HCP

Centrum Medyczne  HCP Sp. z o.o.
Sanatorium Uzdrowiskowe
ul. Wydmowa 8
76-156 Dąbki
 +48 664 952 036
www.sanatoriumcegielski.pl

Centrum Medyczne HCP Sanatorium Uzdrowiskowe zaprasza na niezapomniany wypoczynek nad morzem wszystkie dzieci w wieku od 3 do 6 lat, z chorobami górnych dróg oddechowych, wraz z rodzicami/opiekunami.
Oferujemy 3 tygodniowe pobyty w ośrodku zlokalizowanym przy samej plaży morza Bałtyckiego. Zapewniamy noclegi w pokojach 2 osobowych, posiadających własny balkon i węzeł sanitarny, pełne wyżywienie oraz liczne atrakcje, prowadzone przez doświadczonych animatorów.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

  • WCZASY RODZINNE
  • TURNUSY SANATORYJNE
  • ZABIEGI LECZNICZE

Oferujemy Państwu niezapomniane wczasy nad morzem Bałtyckim, w ośrodku leżącym po drugiej stronie wydm, bezpośrednio przy lesie ochronnym oddzielającym Dąbki od plaży Bałtyku.

Dysponujemy 200 miejscami noclegowymi. Każdy pokój wyposażony jest w węzeł sanitarny i balkon (umywalka i WC).

Naszym gościom serwujemy 3 posiłki dziennie. Dokładamy wszelkich starań by posiłki były nie tylko zdrowe i w pełni zbilansowane, ale także i przede wszystkim: smaczne. Posiłki dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Gości.

Oddajemy do Państwa dyspozycji 1,5 ha ogrodzonego terenu, na którym znajduje się m.in. sala gimnastyczna, sala klubowa, plac zabaw, boisko do siatkówki, murowany grill.

Przez cały pobyt towarzyszyć będzie Państwu animator czasu wolnego, który przygotuje atrakcje dla Państwa pociech. Ponadto będziecie Państwo pod stałą opieka zespołu terapeutyczno-medycznego, który dobierze odpowiedni zestaw zabiegów dla każdego podopiecznego.

W czasie turnusu prowadzone są zajęcia wczesnoszkolne w ramach których realizowana jest podstawa programowa, jednak lekcje nie maja charakteru normalnych zajęć szkolnych - są one dostosowane do czasu jaki Dziecko ma miedzy zabiegami a ich celem jest zminimalizowanie zaległości w nauczaniu spowodowanych pobytem dziecka w Sanatorium.

Centrum Medyczne HCP Sanatorium Uzdrowiskowe jest to miejsce , gdzie możecie Państwo się w pełni zrelaksować, wypocząć i nabrać sił. O całą resztę zadbamy my.

 
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

* Wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest obowiązkowe!


Imię i nazwisko*


Adres e-mail:*


Nr telefonu


Treść wiadomości:


Imię Małysza
(Pamiętaj o wielkiej literze)Wyrażam zgodę na przesłanie drogą elektroniczną
moich danych osobowych z tego formularza do właściciela obiektu noclegowego.Nie gromadzimy Twoich danych, które podałeś w formularzu. Zostaną one przesłane do właściciela obiektu noclegowego. Za treść wpisu i jego zgodność ze stanem faktycznym odpowiada osoba, która zgłosiła obiekt do bazy noclegowej. Redakcja serwisu uzdrowisko-dabki.info nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wykorzystywanie przez osoby trzecie treści reklamowych dodawanych przez właścicieli obiektów.