Sanatorium Uzdrowiskowe Argentyt

INTERFERIE Argentyt w Dąbkach
ul. Wydmowa 17
76-156 Dąbki
+48 94 314 81 34

https://www.interferie.pl/interferie-argentyt

Finansowanie z NFZ

INTERFERIE Argentyt to nowoczesny, rodzinny kompleks w Dąbkach, a jednocześnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych obiektów uzdrowiskowych dla małych dzieci w Polsce.Cały kompleks składa się z czterech przestrzennych budynków, w których przygotowano 251 komfortowychpokoi oraz apartamentów. Wyposażenie w przyjaznym stylu z pełnym węzłem sanitarno – higienicznym, łazienkami i natryskiem, ręcznikami, TV, telefonem, bezprzewodowym Wi-Fi.

Sanatorium Uzdrowiskowe Argentyt przyjazne jest osobom niepełnosprawnym. W budynkach funkcjonują wygodne windy, przygotowano specjalne pokoje i podjazdy, co potwierdzają certyfikaty OD i OR przyznane obiektowi.

W Sanatorium INTERFERIE Argentyt w Dąbkach prowadzone są kuracje prozdrowotne dla Gości, w tym również dla dzieci z otyłością, alergią, astmą oskrzelową, AZS. Jest on połączony z bogatą ofertą aktywności dla rodziców i opiekunów.Zabiegi

Nowy zakład przyrodoleczniczy to rehabilitacja i fizjoterapia, masaże lecznicze, relaksacyjne i odprężające. Oferują około 40 zabiegów uzdrowiskowychz zakresu kinezyterapii, hydroterapii, balneologii, elektroterapii, światłolecznictwa, magnetoterapii, krioterapii oraz laseroterapii.
Gastronomia

W Hotelu INTERFERIE Argentyt w Dąbkach serwują tradycyjną, polską kuchnię. W menu znajdziemy również specjale dania oraz diety eliminacyjne: bezglutenowa, bezlaktozowa, bezmleczna, cukrzycowa, koszerna, lekkostrawna, miksowana, niskokaloryczna, niskotłuszczowa, wątrobowa, wegańska, wegetariańska, wrzodowa, śródziemnomorska.Na terenie obiektu funkcjonuje klimatyzowana kawiarnia z ogródkami letnimi, która dostępna jest także dla gości z zewnątrz.

 

Rekreacja

Pracownicy INTERFERIE Argentyt w Dąbkach dbają o dobre samopoczucie i relaks swoich gości. Na terenie obiektu funkcjonują:

 • baseny z atrakcjami wodnymi dla dzieci i dorosłych
 • aqua-aerobic i programy gimnastyki wodnej
 • jaccuzi z połczyńską solanką
 • nowoczesna strefa saun (sucha i parowa)
 • nowa sala zabaw dla dzieci
 • pokój gier
 • sklepik hotelowy
 • zewnętrzny plac zabaw
 • boisko do gier zespołowych, w tym kort tenisowy
 • animacje dla dzieci i dorosłych prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów
 • wypożyczalnia sprzętu sportowego (rowery klasyczne i elektryczne, piłki do siatkówki i koszykówki, rakiety tenisowe, kijki do Nordic Walking)
 • ognisko z pieczeniem kiełbasek
 • sala gimnastyczna


WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

* Wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest obowiązkowe!


Imię i nazwisko*


Adres e-mail:*


Nr telefonu


Treść wiadomości:


Imię Małysza
(Pamiętaj o wielkiej literze)Wyrażam zgodę na przesłanie drogą elektroniczną
moich danych osobowych z tego formularza do właściciela obiektu noclegowego.Nie gromadzimy Twoich danych, które podałeś w formularzu. Zostaną one przesłane do właściciela obiektu noclegowego. Za treść wpisu i jego zgodność ze stanem faktycznym odpowiada osoba, która zgłosiła obiekt do bazy noclegowej. Redakcja serwisu uzdrowisko-dabki.info nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wykorzystywanie przez osoby trzecie treści reklamowych dodawanych przez właścicieli obiektów.