Sanatorium Uzdrowiskowe „POLONEZ"

Ośrodek Sanatoryjno- Wypoczynkowy  „POLONEZ” 
Sanatorium Uzdrowiskowe
ul. Darłowska 8
76-156 Dąbki
 +48 943148110
www.polonez.msu.pl

Finansowanie z NFZ

Sanatorium Uzdrowiskowe POLONEZ to ośrodek położony 150 od morza, tuż za wejściem na plażę nr 4. Na dużym, zadrzewionym terenie ośrodka znajduje się monitorowany parking, mieszczący aż 40 samochodów. Obiekt organizuje turnusy rehabilitacyjne oraz wczasy. W tym miejscu osoby niepełnosprawne czują się komfortowo dzięki wielu udogodnień. 

W ośrodku funkcjonuje duża stołówka, baza rehabilitacyjno- zabiegowa, sala dyskotekowa z kawiarnią,  kort tenisowy, boisko do koszykówki i  piłki siatkowej, siłownia, biblioteka oraz pokój i plac zabaw dla dzieci.  Do dyspozycji gości windy osobowe. Wejście na plażę przy ośrodku jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Obok ośrodka znajduje się wejście na plażę przystosowane dla osób poruszających się na wózku. 

Oprócz turnusów rehabilitacyjnych i wczasów ośrodek organizuje  szkolenia, kursy i imprezy integracyjne. 

 

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

* Wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest obowiązkowe!


Imię i nazwisko*


Adres e-mail:*


Nr telefonu


Treść wiadomości:


Imię Małysza
(Pamiętaj o wielkiej literze)Wyrażam zgodę na przesłanie drogą elektroniczną
moich danych osobowych z tego formularza do właściciela obiektu noclegowego.Nie gromadzimy Twoich danych, które podałeś w formularzu. Zostaną one przesłane do właściciela obiektu noclegowego. Za treść wpisu i jego zgodność ze stanem faktycznym odpowiada osoba, która zgłosiła obiekt do bazy noclegowej. Redakcja serwisu uzdrowisko-dabki.info nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wykorzystywanie przez osoby trzecie treści reklamowych dodawanych przez właścicieli obiektów.