Pokoje Gościnne Fregata


Pokoje Gościnne FREGATA
  wybudowano i oddano do użytku Gościom w roku 2008. Ten  kameralny obiekt położony jest w pobliżu centrum miejscowości ok. 200 m. od szerokiej, piaszczystej plaży. Obiekt usytuowany jest w atrakcyjnej części Uzdrowiska Dąbki. Niewielka odległość do morza i Jeziora Bukowo zapewnia komfortowy wypoczynek- można tam dotrzeć spacerem w kilka minut.
FREGATA jest do Państwa dyspozycji przez CAŁY ROK. Przyjmujemy gości we wszystkie Dni Świąteczne, wolne od pracy, Długie Weekendy oraz na pobyt Sylwestrowy. Nie ma problemu z pobytem jednodniowym.

Gdy aura tego wymaga budynek jest ogrzewany. Komfortowe pokoje 1,2,3,4 osobowe. Wszystkie pokoje są z łazienkami (umywalka, toaleta, natrysk) i balkonami. W pokojach znajdują się:
  • TV 21”
  • Lodówka
  • Czajnik elektryczny
  • Naczynia i sztućce
  • 2 leżaki, parawan,
  • duży ręcznik plażowy

Apartament - z łatwością pomieści 5 osób. Sypialnia z jednym podwójnym i jednym pojedynczym łóżkiem. Pokój dzienny z 2 osobową kanapą. W pokoju dziennym w pełni wyposażony aneks kuchenny z płytą ceramiczną pozwala na swobodne przygotowanie ciepłych posiłków. Komplet sztućców, zastawy i garnków. Lodówka i szafki pomogą w przechowywaniu żywności i wyposażenia. Zadbaliśmy również o odpowiednio duży stół. Telewizor usytuowany tak by wszyscy goście mogli razem z niego korzystać. Estetyczna łazienka (umywalka, toaleta, natrysk).  Pokój dzienny i sypialnia mają oddzielne balkoniki. Leżaki, parawan i duży ręcznik umilą plażowy wypoczynek.
Można również wypoczywać na terenie zielonym przy obiekcie, gdzie znajdują się:
  • grill
  • stoliki z ławeczkami
  • dla dzieci: trampolina, huśtawka, zabawki

W naszym holu można miło spędzić czas przy kominku. Na terenie obiektu jest w pełni wyposażona kuchnia wyłącznie do dyspozycji Gości, gdzie można przygotowywać ciepłe posiłki. Dla Państwa pojazdów zapewniamy DARMOWE miejsca na ogrodzonym i oświetlonym parkingu. W cenę wliczone są wszelkie udogodnienia, które oferujemy tj.: Internet, parking, TV, grill, trampolina dla dzieci, leżaki, parawany itp. Doba noclegowa zaczyna się o godzinie 14:00 a kończy o 10:00 W zależności od natężenia gości, godziny te można dostosować do Państwa potrzeb po wcześniejszym uzgodnieniu. Nie prowadzimy wyżywienia. W okolicy są godne polecenia stołówki W związku z tym, że miejscowość Dąbki uzyskała status uzdrowiska pobieramy opłatę uzdrowiskową.

CENNIK 2020r.

CENNIK 2020
Cena za pokój

27.06-11.07

11.07-15.08

15.08-29.08

Pok. 2-osobowy
Jedno łóżko dwuosobowe

140 zł

160 zł

140 zł

Pok. rodzinny 3-osobowy
Jedno łóżko dwuosobowe + jedno łóżko jednoosobowe

180 zł

210 zł

180 zł

Pok. rodzinny 4-osobowy
Dwa łóżka dwuosobowe

200 zł

230 zł

200 zł

Pok. rodzinny 4-osobowy PREMIUM
Dwa łóżka dwuosobowe
1 PIĘTRO Z WIDOKIEM NA PLAC ZABAW, NOWA ARANŻACJA

230 zł

260 zł

230 zł

Pokój Studio 5-osobowy
Dwa łóżka dwuosobowe + jedno łóżko jednoosobowe

200 zł

270 zł

200 zł


Poza sezonem wakacyjnym
CENA 55ZŁ/DOBĘ/OSOBĘ, małe dzieci 0zł

PAKIET SENIOR: 21 NOCLEGÓW ZA 800 ZŁ


Pokoje Fregata
ul. Darłowska 36
76-156 Dąbki
tel.: 94 719 19 00
tel.: 608 312 251
www.fregata-dabki.pl/


 
ZAPYTAJ O NOCLEG

* Wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest obowiązkowe!


Imię i nazwisko*


Adres e-mail:*


Nr telefonu


Treść wiadomości:


Imię Małysza
(Pamiętaj o wielkiej literze)Wyrażam zgodę na przesłanie drogą elektroniczną
moich danych osobowych z tego formularza do właściciela obiektu noclegowego.Nie gromadzimy Twoich danych, które podałeś w formularzu. Zostaną one przesłane do właściciela obiektu noclegowego. Za treść wpisu i jego zgodność ze stanem faktycznym odpowiada osoba, która zgłosiła obiekt do bazy noclegowej. Redakcja serwisu uzdrowisko-dabki.info nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wykorzystywanie przez osoby trzecie treści reklamowych dodawanych przez właścicieli obiektów.