Karmazynowy Raj

 

Oferta noclegów  w komfortowo wykończonych 9  domkach letniskowych położonych w doskonałej lokalizacji (10 minut do plaży i 5 minut do centrum Dąbek. Każdy z 9 domków ma powierzchnię 28 m2, i przeznaczony jest dla 4 do 5 osób.

Domek składa się z:

  • sypialni,
  • pokoju dziennego z aneksem  kuchennym,
  • łazienki,
  • dużego tarasu.

Właściciel obiektu zapewnia jedno miejsce parkingowe na każdy domek.  Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw, na którym znajdziemy  domek ze zjeżdżalnią, trzy huśtawki  i ściankę wspinaczkową. Dodatkowo do dyspozycji gości znajdują się: nowe piłkarzyki, trampolina, stolik dziecięcy z  krzesłami, nowy stół pingpongowy oraz zabawki: koń na biegunach, stacja benzynowa, wózki dla lalek z nowymi lalkami, dwie nowe hulajnogi, mały oraz duży gokart, nowy jeździk, rower dziecięcy i  młodzieżowy, plastikowy tunel , mały plastikowy domek oraz wiele innych.  Właściciel obiektu udostępnia rower, stolik do karmienia niemowląt , a także łóżeczko turystyczne. Do każdego domku przynależy   leżak na kółkach i parawan plażowy. Na terenie obiektu można grillować. Goście mogą korzystać z bezpłatnej  sieci WI-FI. Do dyspozycji Gości jest również rower. W pobliżu obiektu  można wykupić obiady w abonamencie. 


Karmazynowy Raj
ul. Słoneczna 7
tel. 575 639 456
www.karmazynowyraj.pl 


 

 

 ZAPYTAJ O NOCLEG

* Wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest obowiązkowe!


Imię i nazwisko*


Adres e-mail:*


Nr telefonu


Treść wiadomości:


Imię Małysza
(Pamiętaj o wielkiej literze)Wyrażam zgodę na przesłanie drogą elektroniczną
moich danych osobowych z tego formularza do właściciela obiektu noclegowego.Nie gromadzimy Twoich danych, które podałeś w formularzu. Zostaną one przesłane do właściciela obiektu noclegowego. Za treść wpisu i jego zgodność ze stanem faktycznym odpowiada osoba, która zgłosiła obiekt do bazy noclegowej. Redakcja serwisu uzdrowisko-dabki.info nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wykorzystywanie przez osoby trzecie treści reklamowych dodawanych przez właścicieli obiektów.