Domki Letniskowe Magdalenka

 

Obiekt położony w cichej okolicy, na ogrodzonym  terenie o powierzchni 1 ha.  Do morza i jeziora pokonamy z tego miejsca około 800 metrów, a do centrum Dąbek 400 m. Decydując się na nocleg w tym obiekcie mamy do wyboru:

Dwa murowane domki z pełnym węzłem sanitarnym. W sypiali łóżko małżeńskie  i  piętrowe dla dzieci. W salonie znajduje się kominek i w pełni wyposażony aneks kuchenny (lodówko-zamrażarka, płyta gazowa 4 palnikowa, garnki, czajnik bezprzewodowy, patelnie, kubki,   sztućce, zastawa stołowa), telewizor. W salonie umieszczono  narożnik z funkcją spania dla 2 osób. Do każdego domku  przynależy grill,  koc plażowy, parawan, stół i drewniane ławy ogrodowe. 

 

Pięć  domków holenderskich z pełnym węzłem sanitarnym i dwiema sypialniami i salonem. W pierwszej sypialni łóżko małżeńskie, w drugiej sypialni dwa  łóżka.W salonie  kominek gazowy, narożnik z funkcją spania dla 2 osób,  telewizor.  W domku w pełni wyposażony aneks kuchenny (lodówka, płyta gazowa 4 palnikowa, garnki, czajnik bezprzewodowy, patelnie, kubki,   sztućce, zastawa stołowa). Do każdego domku  przynależy grill,  koc plażowy, parawan, stół i drewniane ławy ogrodowe.

Do dyspozycji gości: wiata ogrodowa z  zabawkami dla dzieci (piłkarzyki, grill),  huśtawki, zjeżdżalnie, bujaki, trampolina, basen ogrodowy dla dzieci.

Na wydzielonej powierzchni posesji mieszkają 4 kucyki - Maja, Tola, Lolek i Bolek, które mogą być dokarmiane przez  dzieci. Do obiektu można przyjechać ze zwierzęciem, po  uzgodnieniu z właścicielem.  

Domki Letniskowe Magdalenka
ul. Spokojna 11
76-156 Dąbki
tel.: 513044909
www.magdalenka-dabki.eu 


 
 
 ZAPYTAJ O NOCLEG

* Wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest obowiązkowe!


Imię i nazwisko*


Adres e-mail:*


Nr telefonu


Treść wiadomości:


Imię Małysza
(Pamiętaj o wielkiej literze)Wyrażam zgodę na przesłanie drogą elektroniczną
moich danych osobowych z tego formularza do właściciela obiektu noclegowego.Nie gromadzimy Twoich danych, które podałeś w formularzu. Zostaną one przesłane do właściciela obiektu noclegowego. Za treść wpisu i jego zgodność ze stanem faktycznym odpowiada osoba, która zgłosiła obiekt do bazy noclegowej. Redakcja serwisu uzdrowisko-dabki.info nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wykorzystywanie przez osoby trzecie treści reklamowych dodawanych przez właścicieli obiektów.