Dom Gościnny Zakątek

 

Obiekt noclegowy znajduje się  w Bobolinie., w cichym zakątku tej wsi. Na parterze budynku mieści się  8 pokoi 2, 3- osobowych  oraz dwa  "studia" dla 4, 5 osób.  Każdy pokój na parterze posiada odrębne, niezależne wejście. Na piętrze budynku znajduje się 6 pokoi 2,3- osobowych.

WYPOSAŻENIE POKOI

  • wszystkie pokoje posiadają pełny węzeł sanitarny i ogrzewanie
  • szafa
  • telewizor, lodówka, czajnik
  • komplet talerzy, sztućców  oraz szklanek 
  • sprzęt plażowy (leżak, parawan, koc)

Goście Domu Gościnnego Zakątek mogą korzystać ze stołówki funkcjonującej w sąsiednim obiekcie. Właściciel obiektu przygotował dla gości miejsce na ognisko i drewno, a także udostępnia przenośne grille. Dzieci mają do dyspozycji plac zabaw z huśtawkami, trampoliną , piaskownicą i zjeżdżalnią. Goście Zakątka mają zapewniony bezpłatny parking.

 

Dom Gościnny Zakątek
Bobolin
ul. Uzdrowiskowa 15
76-156 Dąbki
tel.: 606 107 248
www.zakatek.uzdrowisko-dabki.info 


 
 
 ZAPYTAJ O NOCLEG

* Wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką jest obowiązkowe!


Imię i nazwisko*


Adres e-mail:*


Nr telefonu


Treść wiadomości:


Imię Małysza
(Pamiętaj o wielkiej literze)Wyrażam zgodę na przesłanie drogą elektroniczną
moich danych osobowych z tego formularza do właściciela obiektu noclegowego.Nie gromadzimy Twoich danych, które podałeś w formularzu. Zostaną one przesłane do właściciela obiektu noclegowego. Za treść wpisu i jego zgodność ze stanem faktycznym odpowiada osoba, która zgłosiła obiekt do bazy noclegowej. Redakcja serwisu uzdrowisko-dabki.info nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wykorzystywanie przez osoby trzecie treści reklamowych dodawanych przez właścicieli obiektów.