Pako Lorente - Komfort i Styl

Pako Lorente – jesteśmy polską firmą, od lat projektującą luksusową odzież męską wykonaną z najwyższej jakości tkanin, która spełni oczekiwania nieustępliwych klientów. W naszej ofercie znajdują się produkty, które pozwalają na dobieranie ich w pełną stylizację - na każdą okazję. Kostiumy naszych projektantów opracowywane są z myślą o współczesnych mężczyznach, chcących czuć się swobodnie, a zarazem modnie. W naszym sklepie występują wszystkie cząstki garderoby potrzebne do skompletowania stylizacji codziennej czy reprezentacyjnej.

Moda Pako Lorente jako ekskluzywny prezent

Ze względu na okazały zbiór elementów garderoby jaki oferujemy oraz jego ponadczasowość, polecamy nasze produkty na wyjątkowy prezent dla wyjątkowego mężczyzny. Luksusowe tkaniny, z których tworzymy skierowane są do konsumentów ceniących sobie najwyższą jakość.

Pako Lorente na każdą okazję

Kolekcja ślubna- popularne w danym sezonie marynarki, kamizelki czy muchy, które dodadzą unikatowości istotnym okazjom. Niezależnie od tego czy jesteś Panem młodym, świadkiem czy po prostu gościem, sprawimy, że będziesz prezentować się z klasą. Oferujemy holistyczne porady w zakresie stworzenia perfekcyjnej stylizacji na wyjątkowy event.

Kolekcja Basic- charakteryzuje się umiarkowaniem wykonania, dlatego pasuje do wielu stylizacji i jest zawsze modna . Stworzona dla klientów, którzy cenią sobie funkcjonalność, prezencję i innowacyjność. Znajdują się w niej T-shirty, spodnie, koszule, bielizna, skórzane paski oraz buty.

Kolekcja Premium selection- w niej znajdziesz szlachetne tkaniny od prestiżowych fabrykantów. Zorientowana na mężczyzn racjonalnie wybierających fragmenty swojej garderoby, w taki sposób, aby służyły im na długie lata. Tekstylia te potrafią rewelacyjnie dopasować się do ciała oraz pomagają skórze oddychać. W kolekcji Premium można znaleźć najmodniejsze garnitury, poszetki, swetry, marynarki, spodnie, kamizelki i płaszcze.

Kolekcja sezonowa- Pako Lorente proponuje nowoczesne trendy, które w zależności od sezonu pozwalają prezentować się z klasą, a użyte materiały dostosowane są do aktualnej aury panującej na zewnątrz.