Hurtownia wody dla firm i instytucji - bezpłatne dostawy na terenie Polski

Hurtownia wody wodadlafirmy.pl, która zajmuje się zarówno produkcją, jak i dystrybucją wody mineralnej Staropolska® w dużych ilościach do różnych branż, takich jak branża budowlana, rolnicza, hotelarska, przemysłowa, sportowa, instytucje itd. Co więcej, woda butelkowana Staropolska® ma bardzo atrakcyjna cenę, ponieważ zamówienia składane są bezpośrednio u producenta, bez pośredników. Hurtownia oferuje także bezpłatne dostawy w dowolne miejsce w Polsce.

Hurtownia wody mineralnej butelkowanej - Staropolska®

Jeżeli potrzebujesz dużej ilości wody do swojej firmy, hurtownia wody Staropolska® jest bardzo dobrym miejscem do zakupu. Przede wszystkim upewnij się, że hurtownia, którą planujesz wybierać ma dobre opinie i oferuje produkt o wysokiej jakości z certyfikatami. Wszystko po to, aby zapewnić Klientom najlepszą jakość wody mineralnej.

Producent, bezpośredni dystrybutor oraz hurtownia wody Staropolska® zapewnia wysokiej jakości wodę mineralną w butelkach o pojemnościach 0.33l, 0.5l lub 1.5l. Dostępne są także trzy rodzaje wody do wyboru w zależności od potrzeb klienta: woda niegazowana, woda lekko gazowana i woda gazowana. Co więcej, Staropolska® może pochwalić się międzynarodowymi certyfikatami.

Certyfikat International Taste Institute

Woda mineralna Staropolska® to synonim smacznej, zdrowej i świeżej wody. Ogólnie rzecz biorąc, smak jest zmysłowym doświadczeniem, doświadczenie to opiera się o aspekt sensoryczny, aromatyczny, jak i dotyczy konsystencji.

W związku z powyższym, woda Staropolska® otrzymała certyfikat International Taste Institute, co oznacza, że jest produktem, który otrzymał pozytywne recenzje dotyczące powyżej wspomnianych aspektów. Wodę oceniali profesjonalni sommelierzy w Brukseli. Wyróżnienie jest gwarancją, że woda Staropolska® to odpowiednio przygotowany, zbilansowany i smaczny produkt.

Certyfikat HACCP TÜV Rheinland

Staropolska® jest w posiadaniu certyfikatu HACCP. Samo wyróżnienie przyznaje ceniona, niemiecka instytucja TÜV Rheinland. HACCP Oznacza, że proces produkcji wody mineralnej Staropolska® jest zgodny z normami, regulacjami prawnymi w branży spożywczej. Hurtownia wody Staropolska®, jako jej bezpośredni producent dba o to, aby produkt kierowany do Klientów był zawsze wysokiej jakości, jak i bezpieczny do picia.

Hurtownia wody mineralnej Staropolska® - zalety

- Atrakcyjna oferta cenowa, bez pośredników

- Terminowość dostaw

- Bezpłatna dostawy na terenie kraju

- Bezpieczne i szybkie zamawiania w sklepie online

- Dostawa wody na paletach bezzwrotnych

- Dostawa także za granicę

- Opakowania: szklane, pet

- Pojemność butelek: 0.33l, 0.5l, 1.5l

- Możliwy odbiór butelek Staropolska® w celach recyklingu

Hurtownia wody Staropolska® - złóż już dziś zamówienie w sklepie online na wodadlafirmy.pl