Szydełkowe torebki

Moda na ręcznie wykonywane przedmioty wróciła na dobre. Najpopularniejsze obecnie są przedmioty robione na szydełku. Rękodzielnicy potrafią na szydełku zrobić niemal wszystko. 

Wśród ich wyrobów można znaleźć maskotki, dywany, kosze, koszyki, torebki, ubrania, a nawet stroje kąpielowe. Ceny takich przedmiotów zależą od precyzji wykonania i jakości dobranych materiałów. Fanatycy handmade są gotowi zapłacić dużo więcej za takie przedmioty gotowi są zapłacić dużo więcej, niż w sieciówce, ponieważ produkt od rękodzielnika jest oryginalny i niepowtarzalny.

Najbardziej popularne wśród wyrobów rękodzielników są szydełkowe torebki. Często wykonywane ze  sznurka poliestrowego lub włóczki. Noszą je nawet celebrytki. 

Kształt i funkcjonalność takich torebek, tak naprawdę zależy tylko od wyobraźni tworzącego. To sprawia, że wyjątkowość tych produktów jest niezaprzeczalna. 

Kupując taką torebkę, zazwyczaj musimy poczekać, aż wykonawca ją dla nas wykona. Jednak radość z torebki po odczekaniu tygodnia lub dwóch jest wtedy jeszcze większa.