Kilka słów o konkursach internetowych + konkurs dla czytelników

Konkursy internetowe – dla jednych jest to ciekawostka na która nie specjalnie zwracają uwagę, dla innych sposób na ciekawe hobby, a dla niektórych sposób na uzupełnienie domowego budżetu o fajne bonusy. Jeżeli do tej pory nie zetknąłeś się z tym tematem to w tym artykule przybliżymy Ci nieco ten świat, a także zaproponujemy ciekawy konkurs w którym możesz wziąć udział już teraz. Zapraszamy do lektury.

1) Świat konkursowiczów

Internetowe konkursy z nagrodami są bardzo popularną metodą marketingu stosowaną przez wiele mniejszych i większych firm. Wszak daje im to dużą rozpoznawalność, pozytywny PR, zwiększa sprzedaż produktów oraz przywiązanie do marki.

Któż z nas kiedykolwiek z ekscytacją nie sprawdzał czy pod nakrętką lub kapselkiem od promocyjnego napoju nie znajduje się symbol uprawniający do nagrody? A może zdążyło Ci się też wymyślić jakieś hasło reklamowe lub rejestrować kod z zakupionego produktu na stronie internetowej, aby powalczyć o atrakcyjne nagrody? Raczej trudno znaleźć osobę, która nie miałaby w swoim życiorysie podobnych doświadczeń.

Kiedyś rządziły symbole nagród skrzętnie poukrywane wewnątrz opakowań produktów, ale czas poszedł do przodu i aktualne konkursy z nagrodami to świat bardzo dynamicznie się rozwijający i obecnie większość z nich prowadzona jest w internecie (nawet jeżeli produkt promocyjny kupujesz w realu).

Ma to wiele zalet. Przede wszystkim łatwiej jest zgłosić swoje uczestnictwo. Zwykle bowiem wystarczy wypełnić formularz online zamiast wysyłać zgłoszenie w wersji fizycznej na poczcie. Łatwiej tez do fajnych konkursów dotrzeć i zaznajomić się z ich szczegółami. Istotne jest bowiem to, żeby wybrać konkursy, które rzeczywiście dadzą nam satysfakcję. Zarówno pod względem wymogów zgłoszeniowych jak i nagród. Nie każdy bowiem ma np. wybitne zdolności plastyczne, aby walczyć o nagrody w konkursach dla grafików. A i nie każdego ucieszy ta sama nagroda. Ilu ludzi tyle gustów, nieprawdaż?

2) Gdzie szukać fajnych konkursów?

Jeżeli świat konkursów wciągnie Cię na dobre to warto zapoznać się z działaniem agregatorów konkursów, które zbierają w jednym miejscu wszystkie najciekawsze aktualne konkursy z nagrodami. Jednym z takich serwisów jest np. portal Fajnekonkursy.pl

Znajdziesz na nim mnóstwo konkursów podzielonych na kategorie tematyczne oraz nagrody jakie można w nich zdobyć. Co więcej przy każdym z konkursów znajdziesz też termin przyjmowania zgłoszeń oraz warunki udziału. Wygodne prawda? Dzięki temu możesz szybko wybrać te akcje promocyjne, które naprawdę Cię zainteresują.

Dla osób, które lubią dawać swojemu szczęściu szansę i biorą udział w konkursach regularnie jest to nieoceniona pomoc. A co najważniejsze darmowa i nie wymagająca rejestracji.

3) Konkurs dla czytelników

A na koniec mały bonus i szansa na zdobycie ciekawych nagród. W terminie od 26.09.2020 do 24.10.2020 portal Fajnekonkursy.pl organizuje konkurs własny. Jego celem jest rozwijanie społeczności osób zainteresowanych konkursami.

Zasady są bardzo proste. Wystarczy polubić wskazany Fanpage oraz w komentarzu pod postem konkursowym wskazać jeden z przygotowanych zestawów nagród, który uczestnik chciałby zdobyć. Jakie są to zestawy?

Najlepiej zobaczcie sami klikając tu: Konkurs “Umilacze jesiennych wieczorów”

Zapraszamy do udziału i życzymy wygranych!