Czwartek, 12 grudnia     imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary       osób online: 1     unikalnych wizyt:


Obiekty sanatoryjne na terenie Uzdrowiska Dąbki
SANATORIUM H. CEGIELSKI

W sezonie letnim oferujemy wczasy rodzinne, po sezonie usługi sanatoryjne dla dzieci w wieku 3-7 lat pod opieką matki. Ośrodek położony jest 70 metrów od brzegu w pozbawionym alergenów powietrzu. Obiekt posiada ok. 200 miejsc noclegowych. Gwarantujemy niestrzeżone miejsca parkingowe na terenie ośrodka. ...więcej:


Profil leczniczy: alergie
OSW SUSMED

Ośrodek Sanatoryjno- Wypoczynkowy SUSMED położony jest: 150 m od morza z szeroką i piaszczystą plażą, 800 m od jeziora Bukowo z przystanią i wypożyczalnią sprzętu wodnego, 50 m od Kościoła, 100 m od poczty i centrum.
Dysponujemy 390 miejscami noclegowymi w trzech dwupiętrowych budynkach A (LUX), B i C położonych w ogrodzonym...
więcej:

ceny noclegów: bd
obiekt czynny: bd
Interferie w Dąbkach (Argentyt)

Interferie w Dąbkach sanatorium uzdrowiskowe Argentyt to nowoczesny ośrodek położony 100 m od plaży i 50 m od jeziora. Obiekt posiada 427 miejsc w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone są w radio, telefon, TV, balkon i pełen węzeł sanitarny. Ośrodek posiada bogatą bazą zabiegową...więcej:

ceny noclegów: bd
obiekt czynny: cały rok
SANATORIUM DUKAT MEDICAL SPA

Dukat Medical SPA to komfortowy kompleks wypoczynkowy położony w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Dąbki, w miejscu, gdzie od morza oddziela go niewielki, zaledwie 50 metrowy pas zieleni. Do dyspozycji gości są wygodne pokoje 2 i 3 osobowe, rodzinne typu studio oraz komfortowe apartamenty....więcej:


Profile lecznicze: choroby ortopedyczno-urazowe, górnych i dolnych
dróg oddechowych


    

Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2009 www.uzdrowisko-dabki.info   realizacja: 
Hutmen Dąbki | Dukat Dąbki | praca w Niemczech opieka | einfachso.pl | karty kredytowe dla Ciebie